Sevgili Öğretmen Arkadaşlarım;

8.sınıf sıralarında oturmakta olan öğrencilerimiz bu günlerde güzel bir liseye giriş kapısındalar. Bu kapıdan geçmek için gerekli olan bilgi, öğrencilerimizin gözünde büyümekte ve onları çoğu zaman endişelendirmektedir. Öğrencilerimize, yardıma çok ihtiyaç duydukları bu günlerde siz değerli öğretmenleri kadar yardımcı olmak amacındayız.

Yıllarca ülkemizin en iyi yayın evlerinde sınavlar hazırlamış ve geçmişte birçok sınav sorusunu sınavdan önce üretmiş olan öğretmen kadrosu ile ‘’ Hız Yayınları ‘’ olarak yanınızdayız. Ürettiğimiz yayınlar ile LGS’ye hazırlanan öğrencilerimizin başarılarına destek olmak amacındayız. Geçmiş yıllarda sınavda çıkmış soruların taranması ve LGS sınavında çıkacak soruları yakalama iddiamız ile matematik ve fen bilimleri denemelerimizi sizlerle paylaşmıştık. LGS sonrasında bu iddiamızda ne kadar başarılı olduğumuzu hep birlikte gördük ve sizlerden çok olumlu geri dönüşler aldık. Sevgili öğrencilerimizin düşledikleri lisede öğrenim olanağına kavuşmaları için çalışmalarımıza Hız’la devam ediyoruz. Temennimiz tüm öğrencilerin hayallerindeki lisede öğrenim görmeleridir. Bu uzun yolda çok büyük emeğiniz olan siz değerli öğretmenlerimize teşekkür eder yaşam boyu sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Hız Yayınları Ailesi

Hız Yayınları – Gelcek Hız'la Gelecek

Siz sevgili öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz 10 × 10 matematik ve fen bilimleri denemelerinde;

Kitapçıklarımız tamamen gerçek sınav kitapçığı ile aynı kalitede,
Kullandığımız yazı karakterleri bire bir gerçek sınavdaki yazı karakteri ile aynı,
Sayfa yapımızın gerçek sınavın sayfa yapısı ile birebir uyumlu,
Soru uzunluklarımızın gerçek sınav sorularında farklı olmadığını,
Soru kalitemizin gerçek sınav soruları ile eşdeğer,
olduğunu hatırlatır, bu denemeler ile LGS sınavından önce sizlere sınav atmosferini yaşatacak olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla

Hız Yayınları Ailesi

Hız Yayınları – Gelcek Hız'la Gelecek

Sevgili Veliler,

Yenilikçilik çağı olarak adlandırılan 21. yüzyılda fark yaratan en büyük değer eğitimdir. Bu gerçeğe inanmış, binlerce veli ve öğrenci, geleceğe yön veren hatta geleceği planlayan bireyler yetiştirebilen bir eğitim kurumuna adım atmak için bütün varlığı ile emek harcamakta, ter dökmekte. Bu aşamada bizi hedeflerimize götüren bir yol, güvenilir bir yöntem, karşılaşacağımız engelleri ortadan kaldıracak bir rehber ihtiyacı duyarız.

Hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımızın, sınırlı zaman diliminde, pek çok bilinmez ile mücadele ettikleri sınav sürecinde kendilerini başarıya taşıyacak bir çalışma yapabilmeleri güvenilir kaynaklara bağlıdır. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğini önemseyen, nitelikli kaynaklara herkesin hızlı ve kolay ulaşabilme hakkı olduğuna inanan “Hız Yayınları”, internet üzerinden sizlere, ülkemizin geleceği olan gençlere hizmet etmekten gurur duyar.

Saygılarımızla

Hız Yayınları Ailesi